WhatsApp

Hakkımızda

shape
Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucumuz Dt. Muhammet Yıldırım, 2013 yılında mezuniyetinin ardından kamu ve özel sektörde mesleğini icra ettikten sonra 26 Haziran 2020’de milletimize hizmet vermeye başlayan, Sakarya/Serdivan merkezli “Hilal Ağız ve Diş Sağlığı” markası ile sağlık sektörüne güçlü bir adım atmıştır. Hizmete başladığı tarihten itibaren Başhekim Dt. Muhammet YILDIRIM  yönetiminde faaliyetlerine devam etmektedir. Özel Hilal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği doktorlarımızın hekimlik tecrübeleri, hizmet anlayışı, girişimcilik ruhu ve sağlık sektörüne değer katma isteğiyle meydana gelmiştir.

Yönetimi, tıbbi kadrosu, teknik donanımı, hizmet ve vizyon anlayışıyla, hijyenik şartlara en üst düzeyde önem vererek, aynı anda 5 hekimin görev yapabileceği şekilde dizayn edilen Özel Hilal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sorumluluk ve görev bilincini tecrübe ve hizmet kalitesiyle birleştirerek misyonunu temsil etmekte bölgesinde en doruk noktadadır.

            Özel Hilal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin bünyesinde Oral Diagnoz, Periodontoloji, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, Çene Cerrahisi ve İmplantoloji, Radyoloji ve acil diş hekimliği bulunmaktadır.

Tüm branşlardaki uzman kadrosuyla, ferah tedavi ortamı, tecrübeli ve deneyimli asistan ve sağlık personeliyle, güler yüzlü hizmet anlayışını birleştiriyoruz. Tam donanımlı kliniklerimiz ve cerrahi servislerimizle 7 gün hizmet vererek, sektörümüzdeki yerimizi her geçen gün daha da sağlamlaştırıyoruz.

Özel Hilal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerimiz merkezi bölgelerde kurumsal işyerleri, fabrikalar, sendikalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla özel anlaşmalar yaparak hastalarımıza ulaşabilmek, sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Tüm uzmanlık alanlarını aynı çatı altında toplayarak sağlık hizmetlerini icra etmekteki kararlılığını ‘’ Güvenle Gülümseyin” sloganıyla gerçekleştirmektedir.

shape
18+

Uzman Doktor

19+

Kadın Doğum Uzmanı

69+

Teknisyen

Her Biri Alanında Uzman

DOKTORLARIMIZ

Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Hande ENGİLEK
- İnşaat Mühendisi
testimonial

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir.

Çiğdem ÇOLAK
- Öğretmen
testimonial

Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir

Ayşe KIZIL
- Ev Hanımı
testimonial

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık