WhatsApp

Sakarya Diş Polikliniği

shape
Sakarya Diş Polikliniği

Sakarya Diş Polikliniği

Sakarya Diş Polikliniği

 

Sakarya diş polikliniği ağız ve diş sağlığı alanında en başarılı adreslerden biridir. İçerisinde farklı tedaviler bulunmaktadır. Dolgu yaptırmak isteyen kişiler için ilk muayene sonrasında tedavi planı çıkarılır. Bunun için çürüme başlayan dişler tespit edilir ve hasarlı olan bölgelere diş dolgusu uygulanır.

 

 Sakarya diş hastanesi en başarılı doktorlar tarafından tedavi sunmaktadır. Sakarya acil diş polikliniği içerisinde acil müdahale gerektiren tedaviler yapılmaktadır. Sakarya diş polikliniği dolgu, implant, diş çekimi ve tüm diş hastalıkları konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

 

 Sakarya Diş Polikliniği İmplant Tedavisi

 

 Diş çürümesinin ileri seviyesinde diş kaybı yaşanmaktadır. Aynı şekilde dişe alınan darbe ya da köklerin erimesi ile beraber diş kaybı görülmektedir. Ağız içerisinde yaşanılan bu boşluk durumu hem konuşma hem de yeme bozuklukları oluşturmaktadır. Diş polikliniği Sakarya içerisinde yapılan implant tedavisi ile sağlıklı bir dişe sahip olmak mümkün.

 

 Ağız ve diş yapısına uygun implant hazırlanmaktadır. Ardından çene kemiğine yerleştirilen kök üzerine bu diş yapıştırılır. En sağlıklı diş tedavilerinden biri olan implant tedavisi uzman hekimler tarafından özenle yapılmaktadır.

 

 Sakarya Diş Polikliniği Diş Çekme İşlemleri

 

 Sakarya diş polikliniği diş çekme işlemleri yapmaktadır. Diş ağrısı yaşayan kişilerde ileri seviye çürük tespit edilmektedir. Kurtarılamayacak durumda olan dişler ağızda ağrıya neden olur. Bu nedenle çekilmesi gerekir. Diş çekme işlemleri oldukça kısa süren ve ağrısız tedavi yöntemlerinden biridir.

 

 Diş çekme işlemi sonunda kişi ağrı hissinden kurtulmaktadır. Aynı şekilde dişlerinde estetik bir görünüm isteyen kişiler için gülüş estetiği uygulamaları yapılmaktadır. Bu tedavi için ilk olarak ağız içerisinde olan dişlerin çekilmesi gerekir. Polikliniğimiz içerisinde bu diş çekme işlemleri yapılır.

 

 Sakarya Diş Polikliniği Diş Hastalıkları Tedavisi

 

 Diş hastalıkları kişilerin hayat kalitesini düşürmektedir. Aynı şekilde ağrıyan dişler yemek yemede zorluk yaşatmaktadır. Ağız ve diş sağlığına önem veren kişiler en az 6 ayda 1 kontrole gitmektedir. Polikliniğimiz içerisinde diş hastalıklarına karşı ön muayene yapılmaktadır.

 

 Dişlerin filminin çekilmesi herhangi bir hasar tespitini de açığa çıkartmaktadır. Tüm uygulamalar uzman hekimler tarafından yapılır. Hastanemiz 7/24 faaliyet göstermeye devam etmektedir.

 

 

shape
18+

Uzman Doktor

19+

Kadın Doğum Uzmanı

69+

Teknisyen

Her Biri Alanında Uzman

DOKTORLARIMIZ

Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Görüşlerimiz

1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.

Hande ENGİLEK
- İnşaat Mühendisi
testimonial

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir.

Çiğdem ÇOLAK
- Öğretmen
testimonial

Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir

Ayşe KIZIL
- Ev Hanımı
testimonial

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden randevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık